Başlık

Mobil Uygulama İle Sürdürülebilir Başarı Nasıl Kazanılır?

Başlık

Mobil Uygulama İle Sürdürülebilir Başarı Nasıl Kazanılır?

 

Zamanın ilerlemesi, teknolojinin gelişmesi ve dönem içerisinde çeşitli değişikliklerin yaşanması nedeniyle insanlar gün içerisinde vaktinin çoğunu telefonlarda geçiriyor. Mobil dünyanın her geçen gün güçlenmesi ve giderek büyümesi nedeniyle artık insanlara ulaşmanın en etkili yolu mobil uygulamalar oluyor.

Google Play üzerinde kullanıcılara sunduğunuz uygulamalar sayesinde mobil kullanıcılara kolaylıkla ulaşabilir ve uygulamanızı ön plana çıkararak kazanç sağlayabilirsiniz. Google Play üzerinde uygulamanızı ön plana çıkarmak için Google Play yorum ve yıldız satın al işlemini uygulayabilirsiniz. Böylelikle diğer uygulamalar arasında kendi mobil uygulamanızı ön plana çıkarmış ve kullanıcıların dikkatini çekmiş olursunuz.

 

Mobil Uygulama İle Başarıya Gitmenin Yolları

 

Android cihazlarda kullanılabilir uygulamalar üzerine çalışmalar yapıyorsanız ve uygulamanız sayesinde başarılı olmak istiyorsanız takip etmeniz gereken birkaç adım bulunmaktadır. Bunlar;

  • Kullanıcının ihtiyacı doğrultusunda uygulama tasarlamak
  • Uygulama performansına özen göstermek
  • Güncel kalabilmek
  • Geri bildirimleri dikkate almak

Google Play indirme hizmeti doğrultusunda uygulamanızın kullanıcılar tarafından indirilmesini ve beğenilmesini istiyorsanız öncelikle kullanıcı odaklı uygulamalar tasarlamalısınız. Mağazadaki eksikleri değerlendirdikten sonra kullanıcıların uygulamanızı neden indirmesi gerektiğini belirlemeli ve sorunsuz bir uygulama ile hizmet vermelisiniz.

Mobil uygulamanın yüksek performans göstermesi kullanıcılar tarafından tercih edilecektir. Mobil kullanıcılar uygulamaların sorunsuz ya da en az sorunla çalışmasına dikkat etmektedir. Google Play üzerinde bulunan uygulamanızı güncel tutmanız gerekir. Kullanıcıların geri bildirimlerini okumalı, değerlendirmeli ve uygulamadaki eksikleri tamamlamalısınız. Böylelikle mobil uygulama ile başarıya ulaşırken daha kolay ilerlersiniz.

 

Google Play Üzerinde Uygulamayı Ön Plana Çıkarmak

 

Google Play, uygulama araması yapan kullanıcılar için en çok değerlendirilen uygulamaları listelemektedir. Eğer mobil uygulamanızın arama sonuçları arasında üst sıralarda yer almasını ve uygulamanızın dikkat çekmesini istiyorsanız Android yorum ve yıldız satın alma işlemini uygulayabilirsiniz. Gerçek kullanıcılar tarafından yapılan yorum ve yıldızlama, uygulamanın daha çok değerlendirildiğini gösterir ve uygulamayı ön plana çıkarır.

Google Play üzerinden kullanıcılara sunduğunuz uygulamanın beğenilmesini ve başarıya ulaşmayı istiyorsanız uygulama için istediğiniz yıldızlı yorumu yaptırabilirsiniz. Güvenli ve doğru değerlendirme ile mobil uygulama platformunda aradığınız başarıya ulaşmış olursunuz.

Yeni Siparis !
1 dakika once 50 Kişi Uygulamanızı İndirip Değerlendirsin siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once 50 Kişi Uygulamanızı İndirip Değerlendirsin siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once 50 Kişi Uygulamanızı İndirip Değerlendirsin siparisi geldi.
Yeni Siparis !
1 dakika once 1000 Kişi Uygulamanızı Seçtiğiniz Anahtar Kelime İle İndirsin siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 50 Kişi Uygulamanızı İndirip Değerlendirsin siparisi geldi.
Yeni Siparis !
1 dakika once 250 Kişi Uygulamanızı İndirip Değerlendirsin siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 50 Kişi Uygulamanızı İndirip Değerlendirsin siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once Uygulamanızı 1000 Gerçek Kullanıcı İndirsin siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once Uygulamanızı 10.000 Gerçek Kullanıcı İndirsin siparisi geldi.
Yeni Siparis !
4 dakika once Uygulamanızı 1000 Gerçek Kullanıcı İndirsin siparisi geldi.