Başlık

Mobil Uygulamamı Yayınladım Sırada Ne Var

Başlık

Mobil Uygulamamı Yayınladım Sırada Ne Var

 

Mobil uygulamaların değeri her geçen gün artıyor. Çünkü insanlar gün içinde işlemlerini telefon üzerinden yapıyor, eğlenceli vakit geçirmek için telefonu kullanıyor, bir şeyler öğrenmek için telefon ile araştırma yapıyor. Mobil cihazlar insanların hayatında bu kadar yer edinmişken Google Play üzerinde mobil uygulama yayınlandıktan sonra ne gibi işlemler yapılıyor?

Google Play üzerinde farklı kategorilere ait birçok uygulama bulunuyor. Bu uygulamalar arasında artık sizin de mobil uygulamanız yer alıyorsa, uygulamanızı yayınladıysanız yapmanız gereken şey kullanıcıların dikkatini çekmek olacaktır. Mobil uygulamanızın diğer uygulamaları geride bırakarak ön plana çıkması için gerçekleştirebileceğiniz bazı işlemler bulunuyor. Google Play indirme satın al işlemi ile daha fazla kullanıcıya ulaşabiliyorsunuz ve kullanıcılar tarafından uygulamanız indiriliyor.

 

Mobil Uygulama İçin İndirme Paketi Satın Almak

 

Mobil uygulamanızı yayınladıktan sonra uygulamanızın reklamını yapamazsanız ve mobil kullanıcıların dikkatini çekemezseniz uygulamanın indirme sayısı düşük olacaktır. Fakat Google Play indirme hizmeti doğrultusunda indirme paketi satın alarak uygulamanızın indirme sayısını yükseltebilir, kısa süre içerisinde daha fazla kullanıcıya ulaşabilirsiniz.

Mobil uygulamanızın ait olduğu kategoride farklı birçok uygulama bulunacaktır. Bu uygulamalar arasında en çok indirilen ve değerlendirilen uygulamalar üst sıralarda yer alacak, kullanıcılar bu doğrultuda uygulama indirecektir. Mobil uygulamanızın dikkat çekmesi ve kullanıcılar tarafından indirilmesi için bu değerlendirmelerin olması önemlidir. İndirme paketi kapsamında Google Play üzerinden uygulamanızı indirecek tüm kullanıcılar gerçektir.

 

Mobil Uygulamanız İçin Yorum ve Yıldız Satın Alabilirsiniz

 

Gerçek kullanıcılar tarafından indirilen uygulamanızın değerlendirilmesi için Google Play yorum ve yıldız satın al işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Mobil uygulamanızın değerlendirmesi gerçek kullanıcılar tarafından yapılmaktadır. Uygulamanın kaç yıldız alacağını kendiniz seçebilirsiniz. Mobil uygulamanızı indiren kullanıcılar 3 ile 5 gün arasında uygulamayı telefonda tutacaktır.

Rakip uygulamaların yorumlarını analiz ederek sizin uygulamanız için en doğru yorumlar yapılacaktır. Mobil uygulamanızı Google Play üzerinde yayınladıktan sonra bu işlemleri gerçekleştirerek uygulamanızı ön planda tutabilirsiniz. Aynı zamanda uygulamanızı takip ederek uygulamayı geliştirmeye, iyileştirmeye özen göstermeniz gerekir. Kullanıcı yorumlarını değerlendirerek uygulamadaki eksikleri tamamlamak, güncellemeler yapmak sizin için daha iyi olacaktır.

Yeni Siparis !
2 dakika once 50 Kişi Uygulamanızı İndirip Değerlendirsin siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once 50 Kişi Uygulamanızı İndirip Değerlendirsin siparisi geldi.
Yeni Siparis !
1 dakika once 50 Kişi Uygulamanızı İndirip Değerlendirsin siparisi geldi.
Yeni Siparis !
1 dakika once 1000 Kişi Uygulamanızı Seçtiğiniz Anahtar Kelime İle İndirsin siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 50 Kişi Uygulamanızı İndirip Değerlendirsin siparisi geldi.
Yeni Siparis !
1 dakika once 250 Kişi Uygulamanızı İndirip Değerlendirsin siparisi geldi.
Yeni Siparis !
1 dakika once 50 Kişi Uygulamanızı İndirip Değerlendirsin siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once Uygulamanızı 1000 Gerçek Kullanıcı İndirsin siparisi geldi.
Yeni Siparis !
4 dakika once Uygulamanızı 10.000 Gerçek Kullanıcı İndirsin siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once Uygulamanızı 1000 Gerçek Kullanıcı İndirsin siparisi geldi.