Başlık

Mobil Uygulamanız Trendlere Girsin

Başlık

Mobil Uygulamanız Trendlere Girsin

 

Google firması bünyesinde hizmetlerini gerçekleştirmekte olan Android işletim sistemi, cep telefonu cihazı bünyesinde birçok farklı uygulama ve çeşitli yenilikler sunmaktadır. Android işletim sisteminin sanal marketi ve uygulama güncelleme platformu olarak hizmet veren Play Store, dünyanın birçok farklı noktasından pek çok Android kullanıcısının bir araya gelerek hizmet aldıkları ortak platform görevi görmektedir.

Genel anlamada bu alanda hizmet vermekte olan pek çok yazılımcı da bu sistemi kendi uygulamalarını müşterilere sunmak için bu amaç doğrultusunda bu platformu kullanmaktadır. Uygulamalarının yüksek puan almasını isteyen ve en saygın yazılımcılar arasında girmek isteyen bireyler Mobil uygulama indirme satın alma hizmetlerini de pek çok çeşitli firmaların web siteleri bünyesinde edinebilmektedir.

 

Google Play Store Yorum ve Beğeni Hizmetleri

Android işletim sisteminin en büyük parçalarından birisi olan Google Play Store platformu vasıtasıyla birçok kişi çeşitli uygulamalar oluşturmakta ve bu gibi uygulamaları diğer insanlara sunmaktadır. Mevzu bahis platform içerisinde bulunan yıldızlama ve yorum yazma bölümüyle de birçok kişi bu tip uygulamalara çeşitli puanlar vermektedir.

Android yorum ve yıldız satın al sektöründe oldukça profesyonel bir şekilde hizmet vermekte olan Android Çözümleri markasının çeşitli hizmetlerine firma internet web sitesi aracılığı ile ulaşabilir ve Android Çözümleri firmasının Google Play Store üzerindeki seçkin hizmet yelpazesinin farkını yaşamaya hemen başlayabilirsiniz.

 

Play Store Platformu Üzerinde Seçkin Android Uygulamalar

 

Google Play Store platformu bünyesinde hizmet veren uygulamalar için platform bünyesinde bazı temel bölümler bulunmaktadır. Bahsedilen uygulamayı yükleyen veya kullanan kullanıcıların yorum ve beğenilerini birleştiren bu bölüm vasıtasıyla çeşitli uygulamalara puan verilmekte ve uygulamalar hakkında olumlu ve olumsuz yorumlar yapılmaktadır. Eğer siz de Android işlemci tabanlı uygulama yazan ve geliştirmiş olduğunuz bu uygulamayı Google Play Store platformu aracılığı ile bireylerin hizmetine farklı uygulamalar sunabilirsiniz. Android Çözümleri firmasının Google Play yorum ve yıldız satın al hizmetlerine firmanın internet web sitesi üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Android Çözümleri markasının profesyonel ve nitelikli hizmetlerine de büyük kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz.

Yeni Siparis !
2 dakika once 50 Kişi Uygulamanızı İndirip Değerlendirsin siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 50 Kişi Uygulamanızı İndirip Değerlendirsin siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 50 Kişi Uygulamanızı İndirip Değerlendirsin siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 1000 Kişi Uygulamanızı Seçtiğiniz Anahtar Kelime İle İndirsin siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 50 Kişi Uygulamanızı İndirip Değerlendirsin siparisi geldi.
Yeni Siparis !
4 dakika once 250 Kişi Uygulamanızı İndirip Değerlendirsin siparisi geldi.
Yeni Siparis !
4 dakika once 50 Kişi Uygulamanızı İndirip Değerlendirsin siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once Uygulamanızı 1000 Gerçek Kullanıcı İndirsin siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once Uygulamanızı 10.000 Gerçek Kullanıcı İndirsin siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once Uygulamanızı 1000 Gerçek Kullanıcı İndirsin siparisi geldi.