Başlık

Uygulamanızı Üst Sıralara Çıkarma Rehberi

Başlık

Uygulamanızı Üst Sıralara Çıkarma Rehberi

 

Mobil kullanıcılar için geliştirdiğiniz uygulamaların Google Play üzerinde üst sıralara çıkmasını istiyorsanız yapmanız gereken bazı işlemler olacaktır. Kullanıcılar için tasarladığınız ve geliştirdiğiniz uygulamaları üst sıralarda tutmak istiyorsanız aşağıdaki maddeleri daima göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. 

  • Uygulamanın güncel olması 
  • Uygulamanın kullanıcı odaklı geliştirilmesi
  • Uygulama değerlendirmelerinin dikkate alınması

Google Play indirme hizmetleri ile indirilen uygulamaların üst sıralarda yer alması için öncelikle mobil uygulamanın her zaman güncel olması ve iyi performans sergilemesi gerekir. Kullanıcı odaklı tasarlanan ve geliştirilen uygulamada kullanıcıların değerlendirmeleri dikkate alınmalı ve uygulamanın eksikleri tamamlanmalıdır. Bu maddeler göz önünde bulundurulduğu zaman mobil uygulama daha fazla kullanıcıya ulaşacak ve listede üst sıralarda yer alacaktır. Fakat çoğu zaman bu maddeler yeterli kalmaz. Uygulama sahibi farklı yöntemlerle uygulamayı üst sıralarda tutmaktadır.

 

Mobil Uygulamanın Üst Sıralarda Yer Alması İçin Ne Yapılır?

 

Google Play üzerinden kullanıcılara sunduğunuz uygulamanın geri planda kalması yerine ön plana çıkmasını istiyorsanız sizin için geliştirilmiş bazı yöntemler bulunuyor. Bunlardan birincisi Google Play indirme satın al oluyor. Google Play üzerinde bulunan uygulamanız ne kadar çok indirilirse o kadar çok üst sıralarda yer alacaktır. Eğer uygulamanızın indirilme sayısı düşükse internet üzerinden indirme paketi satın alabilirsiniz. Böylelikle gerçek kullanıcılar tarafından uygulamanız mobil cihazlara indirilir ve kullanılır. İndirme sayınıza bağlı olarak uygulamanız da üst sıralarda yerini alır.

 

Mobil Uygulamanız İçin Yıldız Satın Alabilirsiniz

Mobil uygulamanız kullanıcılar tarafından ne kadar değerlendirilirse Google Play listesinde üst sıralarda yerini alır. Eğer uygulamanızın yorum ve yıldız sayısı düşükse Google Play yorum ve yıldız satın al ile uygulamanızı üst sıralara taşıyabilirsiniz. Gerçek kullanıcılar tarafından yapılan yorumlar sayesinde uygulamanız değerlendirilir ve kullanıcılar tarafından uygulama dikkat çeker. Aynı zamanda uygulamanızı inceleyen kullanıcılar daha iyi fikir sahibi olacaktır.

Mobil uygulamanızın kullanıcılar tarafından yıldız alması önemlidir. Yıldız sayısı uygulamanın değerlendirme sayısını gösterir. Bu değerlendirmeye göre uygulamaya listede yer verilir. Yorum ve yıldız satın alarak uygulamanızın gerçek kullanıcılar tarafından değerlendirilmesini ve uygulamanızın üst sıralarda yer almasını sağlayabilirsiniz.

Yeni Siparis !
1 dakika once 50 Kişi Uygulamanızı İndirip Değerlendirsin siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once 50 Kişi Uygulamanızı İndirip Değerlendirsin siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once 50 Kişi Uygulamanızı İndirip Değerlendirsin siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once 1000 Kişi Uygulamanızı Seçtiğiniz Anahtar Kelime İle İndirsin siparisi geldi.
Yeni Siparis !
1 dakika once 50 Kişi Uygulamanızı İndirip Değerlendirsin siparisi geldi.
Yeni Siparis !
4 dakika once 250 Kişi Uygulamanızı İndirip Değerlendirsin siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 50 Kişi Uygulamanızı İndirip Değerlendirsin siparisi geldi.
Yeni Siparis !
4 dakika once Uygulamanızı 1000 Gerçek Kullanıcı İndirsin siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once Uygulamanızı 10.000 Gerçek Kullanıcı İndirsin siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once Uygulamanızı 1000 Gerçek Kullanıcı İndirsin siparisi geldi.